LOVE & CULTURE - nowa płyta 10.10 w internecie!

Po kilkuletniej przerwie wracamy z nowymi studyjnymi nagraniami. 10 października ukaże się nasza nowa płyta "LOVE & CULTURE". Będzie to mini album z interpretacjami piosenek światowych mistrzów harmonii i melodii. Prym wiodą piosenki o tematyce miłosnej. Płyta po raz pierwszy w historii zespołu będzie wydana wyłącznie w  formie cyfrowej. Od 10 października będzie można ją znaleźć w najpopularniejszych sklepach i serwisach cyfrowych z muzyką, takich jak iTunes, Spotify i inne. Limitowany nakład fizycznej płyty CD będzie sprzedawany tylko na koncertach zespołu..

Na płycie znajdziecie dwa utwory amerykańskiego duetu Everly Brothers (All I Have To Do Is Dream, Crying In The Rain) mającego rewolucyjny wpływ na rozwój rock and rolla, piosenkę Take It Easy ojca stylu rocksteady – Hopetona Lewisa, lovesong króla reggae Boba Marleya (How Many Times) oraz uliczną opowieść kultowej jamajskiej grupy Black Uhuru (Living In The City). 

„Love & Culture” to przypomnienie o kultowych wykonawcach, którzy kładli fundamenty pod popularne dziś style muzyczne. To podróż przez muzyczną historię od lat 50 do dzisiaj, od rock and rolla, reggae, rocksteady, dubu do starego raggamuffin. Album został nagrany w studio RecPublika w Lubrzy i brzmi inaczej niż poprzednie produkcje Dubska. Jednak nadal w nagraniach pozostał specyficzny, lekko melancholijny nastrój oraz odrobina dystansu i humoru z poszanowaniem dla kultury i korzeni.

  • Koncerty:
  • 15-06-2019 Białobrzegi
  • 22-06-2019 Swornegacie
  • 23-06-2019 Koronowo
  • 19-07-2019 Ostrów Wlkp.
copyright © Dubska 2019
Linkmaster